Ejnar Kohlmann oljemålning

718433

EJNAR KOHLMANN (Finland 1888-1968): Landskap med tallar och vattendrag, olja på duk, signerad, ca 63 x 98 cm

Någon smärre repa

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5498954
500
5498952
5497780

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.