Sven X:et Erixson färglitografi

718432

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Sydländsk stadsvy, färglitografi, signerad, numrerad 236/360, ca 35x47 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5498624
2020-01-02 22:30:43

2020-01-07 kl 17:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.