Martin Emond oljemålning

718431

MARTIN EMOND (1895-1965): "Demaskerad clown", signerad Martin Emond, olja på pannå, ca 44 x 29 cm

Någon obetydlig repa

Linnégatan 21, Norrköping

Martin Emond oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5506106
2020-01-07 20:01:32
500

2020-01-08 kl 10:49
Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.