Jan Stenvinkel färglitografi

718430

STENVINKEL JAN (1933-1989): Sovrumsinteriör, färglitografi, signerad, numrerad 106/125, ca 56x78 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Jan Stenvinkel färglitografi

Budhistorik

2020-01-07 kl 21:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.