Jan Bohumil Pospisil oljemålning

718429

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 31x22 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-07 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.