Leksaksbilar 3 st 1900-talets mitt

718428

LEKSAKSBILAR, 3 st, 1900-talets mitt, längd 18-39 cm

Slitage, smärre skador

Leksaker

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-06 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.