Ytterfoder Rörstrand

718425

YTTERFODER, porslin, Rörstrand, sent 1800-tal, landskapsdekor, kulfötter, dekorhänklar, höjd ca 17,5cm, innerdiameter ca 19cm

Ytslitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Ytterfoder Rörstrand

Budhistorik (1 bud)

5497010
2020-01-02 00:02:42

2020-01-06 kl 11:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.