Jan Bohumil Pospisil oljemålning

718424

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 32x22 cm

Någon smärre repa

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5503447
2020-01-05 21:06:21

2020-01-06 kl 19:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.