Golvlampa / bordslampa

718418

GOLVLAMPA / BORDSLAMPA, möjligen Orrefors, färgat glas, mässingsfärgad metall, höjd 88 cm inkl sockel

Slitage, ett nagg, något skev, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa / bordslampa

Budhistorik (21 bud)
5511633
2 400
5509124
5511631
5509124
5511629
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.