Goebel

718409

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, figurin, Goebel, Tyskland, 1940-50, längd 16 cm, höjd 12 cm.

"Tema Goebel"

Ytslitage, ett nagg på basen.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (8 bud)
5553747
600
5544939
550
5553746
550
5544939
500
5552433
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.