Goebel

718403

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1934-50, höjd 10- 13 cm.

"Tema Goebel"

Ytslitage, krackelyr, en av dem med små nagg, en med ett litet nagg kring foten.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (4 bud)

5554075
450
5544945
5554073
5544945

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.