Cecilia Haupt

718385

CECILIA HAUPT (född 1972): "Pitbull", signerad Cecilia Haupt, numrerad 43/260, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm

Oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Cecilia Haupt

Budhistorik (6 bud)
5499566
550
5499556
500
5499556
450
5499451
5498299

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.