Paul Schubert akvarell

718325

PAUL SCHUBERT (samtida): Björk, signerad och daterad Paul Scubert -82, akvarell, bladmått ca 52x38 cm

Fack 15

Paul Schubert akvarell

Budhistorik (15 bud)
5511518
5511421
5511421
1 700
5511379
1 600
5511187

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.