Fruls Tilpo färglitografier

718213

FRULS TILPO (född 1960): (5) Figurscener, signerade Tilpo, färglitografier, bladmått ca 62x78 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador

Rum 9, Vagga 1

Fruls Tilpo färglitografier

Budhistorik (1 bud)

5506328
2020-01-07 21:48:14

2020-01-12 kl 16:00
Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.