Brevpress

718211

SKULPTUR / BREVPRESS, 1900-talets mitt, i form av borzoi hund i brons, marmorsockel, höjd 13, 24x12 cm

Nagg

Diverse, Metall, Black Friday

Brevpress

Budhistorik (13 bud)
5514800
1 800
5514560
1 700
5514799
1 700
5514560
1 300
5513458

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.