Curt Asker

718102

CURT ASKER, 3 st etsningar, kompositioner, signerade, konstnärens exemplar samt en numrerad 35/49, bladmått 27x40 cm

Rum 9, Vagga 2

Curt Asker

Budhistorik (1 bud)

5503425
2020-01-05 20:52:15

2020-01-06 kl 20:48
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.