Ulf Wahlberg färglitografi

718068

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): ''Sun Valley'', signerad o daterad -73, provtryck, färglitografi, bladmått ca 51x61 cm, oramad

Fläck i marginalen

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (27 bud)
5512781
2 600
5512810
2 400
5512781
5512803
5512781
1 900

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.