Sybord 1800-tal

718064

SYBORD, 1800-tal, björk, låda med fackinredning, pelarfot i form av bambuimitation, höjd ca 75 cm

Fanerskador, slitage, torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
5505652
5505716
950
5505652
900
5505713
850
5505652

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.