Primus Mortimer Pettersson akvarell

718060

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 38x46 cm

Budhistorik (13 bud)
5513655
3 400
5512959
3 200
5513653
5512959
2 800
5513652
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.