Fällbord 1800-/1900-tal

718058

FÄLLBORD, 1800-/1900-tal, björk, oktogonal skiva med intarsia i form av stjärna, tredelad pelarfot, diameter ca 73 cm

Fanerskador, slitage, en list saknas, torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Fällbord 1800-/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5505989
2020-01-07 18:53:50

2020-01-07 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.