Primus Motimer Pettersson akvarell

718055

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 33x41 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (7 bud)
5510391
5508989
5507551
550
5506263
500
5505282

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.