John Wierth litografier

718052

JOHN WIERTH (1920-2003): (ca 38 st) Komposition, signerade Wierth, färglitografi, varierande mått, i mapp

John Wierth litografier

Budhistorik (2 bud)

5512192
5511595

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.