Stolar 4 st empire 1800-tal

718050

STOLAR, 4 st, empire, 1800-tal, lös stoppad sits, sitthöjd ca 49 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 4 st empire 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
5506056
1 600
5504917
5506053
1 400
5504917
1 300
5505858

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.