Carl Schubert akvareller

718043

CARL SCHUBERT (född 1955): (3) Kompositioner med duva, strandbild och skogsbild, signerade och daterade Carl Schubert 80-81, akvareller på papper, ca 63x45 vardera, uppklistrade, oramade

Carl Schubert akvareller

Budhistorik (9 bud)
5512207
1 700
5512159
1 600
5511541
5512158
5511541
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.