Jukka Vänttinen

718039

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): (3) Kompostioner, signerad och numrerad J Vänttinen, bladmått 60x43-70x49 cm, oramde

Jukka Vänttinen

Budhistorik (17 bud)
5512855
1 900
5512259
1 800
5512850
1 800
5512259
1 700
5506462
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.