Roger Risberg

718004

ROGER RISBERG (1956-2011): (10) Figurscener, osignerade, färglitografier, bladmått ca 86x70 cm, oramade

4 märkta med kryss

Roger Risberg
Budhistorik (16 bud)
5511548
5511542
5511514
950
5511448
900
5511164
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.