Roger Risberg

718000

ROGER RISBERG (1956-2011): (10) Figurscener, osignerade, färglitografier, bladmått ca 86x70 cm, oramade

Roger Risberg
Budhistorik (4 bud)

5510704
450
5510527
5510005
5503985

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.