Roger Risberg

717999

ROGER RISBERG (1956-2011): (10) Figurscener, osignerade, färglitografier, bladmått ca 86x70 cm, oramade

Roger Risberg
Budhistorik (16 bud)
5508159
5510470
5508159
950
5510468
900
5508159
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.