Lennart Olausson etsningar

717981

LENNART OLAUSSON (född 1944): (11) Figurscener, signerad och daterade, etsningar, ca 22,5x27,5-49,5x39,5 cm, oramade

Enstaka dedikation, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Lennart Olausson etsningar

Budhistorik (2 bud)

5515594
500
5515351

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.