Lennart Olausson etsningar

717976

LENNART OLAUSSON (född 1944): (10) Porträtt, signerad och daterade, etsningar, ca 37x31-49,5x39,5 cm, oramade

Enstaka dedikation, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Lennart Olausson etsningar

Budhistorik (5 bud)
5515809
500
5515807
450
5515805
5515788
5515355

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.