Olle Carlström litografier

717964

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): (5) Litografier, signerade och numrerade, ca 45x65 cm samt 47x54 cm

Olle Carlström litografier

Budhistorik (4 bud)

5510622
1 400
5510617
5510613
850
5510320

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.