Karl Gustav Holmberg oljemålning

717961

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Skuta till havs, signerad och daterad K G Holmberg -76, olja på duk, 45x54 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (18 bud)
5504400
5504399
5504396
5504398
950
5504396
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.