Reinhold Ljunggren färglitografi

717958

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Tövädersdag", signerad, färglitografi, ca 47x68 cm

Något gulnad

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5501533
550
5502366
500
5501533
450
5502363
5501533

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.