Anders Engman gouacher

717956

ANDERS ENGMAN (född 1933): (6) Kubistiskt motiv, signerade och daterade, gouache, varierande storlekar

Anders Engman gouacher

Budhistorik (6 bud)
5511141
5511179
5511141
5507282
1 300
5505839

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.