Ljusstakar

717942

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1800 (mästare 1800-1808), höjd 31 cm

Slitage, smärre skador, bucklor, sneda kulfötter

Diverse, Belysning, Metall

Monter 27

Ljusstakar

Budhistorik (18 bud)
5511038
3 600
5514788
3 400
5511038
3 200
5512391
5511038
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.