Matta Rölakan monogramsignerad

717923

MATTA, Rölakan, monogramsignerad IZ, mönster i blått, rosa och beige, ca 200x137 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (19 bud)
5508882
1 300
5508590
5508880
5508590
5508879

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.