Matta Rölakan Ingegerd Silow

717915

MATTA, Ingegerd Silow, Rölakan, geometriskt mönster i beige, grönt och grått, monogramsignerad, ca 240x165 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Linnégatan 21, Norrköping

Matta Rölakan Ingegerd Silow

Budhistorik (13 bud)
5507304
1 700
5507343
1 600
5507304
5507336
1 400
5507304
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.