Stig Danielsson blandtekniker blyerts

717905

STIG DANIELSSON (1935-2012): (16) Blandtekniker, blyertsteckningar, signerade och daterade, varierande storlekar, i mapp

Visas på begäran

Budhistorik (4 bud)

5513078
500
5513077
5508236
5503901

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.