Maj Siri Österling färglitografi

717849

MAJ SIRI ÖSTERLING (född 1940): (4+19) Landskap resp komposition, signerade och numrerade, färglitografi, bladmått ca 50x66 resp 56,5x76 cm, oramade

Budhistorik (1 bud)

5512929
2020-01-11 14:20:45

2020-01-11 kl 16:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.