Petter Zennström träsnitt

717830

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (58) Fågelmotiv mm, signerade och daterade, träsnitt på papper, varierande storlekar, i mapp

Petter Zennström träsnitt

Budhistorik (3 bud)

5510165
7 000
5503928
5 400
5503777
5 200

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.