Peter Dahl färglitografi

717817

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (18 bud)
5512648
5512641
5512507
1 900
5512361
1 800
5512239
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.