Peter Dahl färglitografi

717811

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (8 bud)
5516010
1 700
5515999
1 600
5513794
5511815
1 400
5511814
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.