Peter Dahl färglitografi

717810

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
5511813
1 400
5511373
5511371
5511369
5510317

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.