Peter Dahl färglitografi

717788

PETER DAHL (1934-2019): "Möte V", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (7 bud)
5515993
5514988
5514987
950
5513791
900
5513789
850

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.