Peter Dahl färglitografi

717781

PETER DAHL (1934-2019): "Möte III", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (4 bud)

5512892
5511260
5511259
5510993

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.