Peter Dahl färglitografi

717761

PETER DAHL (1934-2019): "Möte I", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (16 bud)
5511355
5511353
5511343
950
5511340
900
5511338
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.