Lennart Aschenbrenner färglitografi

717735

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Brev, signerad och daterad Aschenbrenner -72, EA IV/VI, färglitografi, bladmått ca 46,5x62 cm

Hanteringsveck

Budhistorik (2 bud)

5510240
5503438

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.