Ulf Trotzig etsningar

717721

ULF TROTZIG (1925-2013): (6) Landskapsbilder, signerade och numrerade, etsningar, bladmått ca 39x53 resp 66x50 cm, oramade

Hanteringsveck

Ulf Trotzig etsningar

Budhistorik (1 bud)

5507047
2020-01-08 12:01:52

2020-01-10 kl 19:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.