Marie-Louise Ekman kolteckningar

717713

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): Figurer, varav en monogramsignerad och daterad MLDG 1993, kolteckning, bildmått ca 39x28 resp 35x36 cm, oramade

Konst, Teckningar

Budhistorik (6 bud)
5510689
5510688
1 900
5510687
1 800
5509579
1 700
5506474

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.