Torsten Renqvist etsningar

717505

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (5) Klot med byggnadsställning, landskapsmotiv, signerade och daterade, etsningar, bladmått ca 34x30 - 39x42 cm, oramade

Hanteringsveck

Torsten Renqvist etsningar

Budhistorik (13 bud)
5502250
1 600
5511671
5502250
1 400
5511670
1 300
5502250

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.